وبسایت آباده فارماسی

آباده فارماسی وب سایت رسمی داروخانه دکتر صمیمی است .
اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه در شمال فارس که از اسفند ماه سال 1399 به صاحب امتیازی خانم دکتر صمیمی و تحت نظارت دکتر داروساز به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است .
بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود .
آباده فارماسی نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت آباده فارماسی اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است .
مسلما وبسایت آباده فارماسی قصد ارائه و فروش دارو را ندارد , زیرا ارائه دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند .

با سپاس فراوان از شما همراه گرامی استدعا داریم تا با ارائه نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود مسیر را برای بهبود عملکرد و کارایی بهتر وبسایت روشن تر و خوش آتیه تر نمایید .

حوزه فعالیت وبسایت

آباده فارماسی تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه ( به غیر از دارو ) را پوشش میدهد . به صورت کلی محصولات ارائه شده در وبسایت شامل محصولات آرایشی , بهداشتی , مکملهای رژیمی غذایی , غذای کودک و نوزاد , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی می شود .
قیمت و موجودی تمامی محصولات به روز و به صورت آنلاین توسط تیم پشتیبانی و انبار به روزرسانی می شوند . گروه بندی و منوهای دسترسی به گروه محصولات نیز به شکلی طراحی و چیده شده است که کاربران با کمترین زمان جستجو بتوانند به گروه محصولی خود دسترسی پیدا کنند .

Solution آرایشی و بهداشتی مکمل های غذایی مکمل های ورزشی درباره ما داروخانه شبانه روزی دکتر صمیمی
ارائه دهنده محصولات غیر دارویی داروخانه
اولین ارائه دهنده محصولات آرایشی و بهداشتی به صورت آنلاین در شمال فارس
آباده فارماسی
Diversity مادر و کودک تجهیزات پزشکی تقویت ایمنی مشاوره با داروساز صفحه مشاوره با دکتر داروساز خدمتی است در راستای بهبود روند درمانی بیمارانی که به هر دلیلی قادر نیستند برای مشاوره به داروخانه مراجعه کنند... صفحه مشاوره
شبکه های اجتماعی وبسایت

خدمات وبسایت

آباده فارماسی خدمات و سرویسهای متنوعی را به کاربران خود ارائه می دهد :

معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف ، مشخصه ، موارد مصرف ، کاربرد ، اجزاء تشکیل دهنده ، کمپانی و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از کلیه محصولات از جمله خدماتی است که می توانید برای شناخت و انتخاب محصول دریافت نمایید .

امکان جستجوی پیشرفته با اعمال انواع پارامترها و فیلترهای مورد نظر کاربر می تواند شما را در دسترسی به محصولات مورد نظرتان یاری نماید .

درج نظر , انتقاد , پرسش و یا درخواست مشاوره در ذیل تمامی محصولات فروشگاه امکان پذیر می شود که کارشناسان مربوطه در کوتاهترین زمان اقدام به پاسخگویی و یا تماس تلفنی خواهند نمود .

ارائه مقالات و مطالب مفید بهداشتی در حوزه ها ی مختلف سلامت نیز از جمله امکانات حاشیه ای و مفید وب سایت آباده فارماسی  می باشد . تمامی مقالات و مطالب از جدیدترین منابع معتبر جهان استخراج و ترجمه می شود و همراه با ویدیوهای مربوطه در اختیار کاربران قرار میگیرد . مسلما کاربران قادر خواهند بود سوالات یا موارد مورد نظر خود را در ذیل هر کدام از این مقالات مطرح و به مباحثه گذارند .

ضمنا اطلاعات و توصیه های ارائه شده در مورد محصولات این وب سایت کاملا منطبق با اطلاعات پایه شرکت سازنده محصولات بوده و وب سایت آباده فارماسی دخل و تصرفی در توصیه های علمی آن نداشته است .